Pan(t)uu(s)Hurrahurra
Pan:u on üks neid asju mis on forever tuus ja natukene mitte nii uus aga iga kollektsioon on ju enivei uus siis miks mitte ka noh ta ongi uus. Eks.
Ja mis on gigamegaoluline on see, et ei saa isegi öelda "lõpuks ometi" kuna täiesti ootamatult kõndides mööda rotermanni galleri poest nägin ma haigeid värvilisi pusasid ja värke mulle vitriinilt silma tegemas ja need olidki panuu asjad. Idee järgi täiesti selline bränd et ta tundus forever interneti-tellimiste kaugusel on nüüd lihtsalt nokuotsa läheduses. Ja õnneks ei müüda seda väga massiliselt, et igat asja on paar tükki ja suur lootus on et miljard inimest nende riietega igapäevaselt sulle vastu ei jaluta.
Hinnad on niijanaa, mingi tsärgid on 600 krontsi ringis ja pusad kuni 2 tuhandeni. Ehksiis kui väga väga väga vaja ja tahaks siis saab hakkama ostuga.
Ma kõiki asju ei leidnud näidukateks, aga siin on mõned värgid mis meie poes leiduvad, ja nu nende kodukalt on näha nagu tervet kollektsiooni ka. Muideks see must saiko roosaga vest on meestekas mitte naistekas.

Irregular Choice Ebays

Noh ka sadatuhatinimest teavad sellist jalatsi ja ninninänni brändi nagu IC. Aga ka sadatuhatmiljarditinimest teavad millised hinnad neil on ja millised postikulud sinna lisanduvad. Vähemad inimesed teavad aga et IC toodab megakhuule jalatseid ka meestele, niiet kui sul on noks ja samas tahad sa kanda kudlseid kingi (ja sul on rulli) pole probleemi. Mida aga veeeel väikesem hulk inimesi teab on see, et miljardit raha polegi vaja alati maksta, sest ebay kaudu saab asju soodult. Ja mida veel veel veel veel vähesemad inimhed teavad on see, et samal Irregular tsoisil on iibeis selline oma pood kus jalatsid plekivad mitte mingi 60 naela jne vaid alginnaks on mingi 14 ja keegi seal eriti bid'imas ei käi. Niivisi et minu unistuste saapad läksid eelmine nädal kelegile 400 krooni eest nõnda et ma lihtsalt unustasin oksjonil osaleda. Aadressiks on http://stores.ebay.com/irregular-choice-store ja eestisse postikulu on vist midagi ca 8 naela. Ja see jutt tegelt on sellest, et kuigi täna on täitsa okei ja päikeseline ilm, siis varsti on tegelt rämeporine ja rõvekülm ja tohutult oleks vaja normaalseid saapaid.


Missbehave

Ma ei tea kus ma elanud olen, võibolla olen ma lihtsalt elanud seal kus ma räägin sama keelt milles ma hetkel trükin aga ma tõesti olin täiesti missed out sest ma ei teadnud Missbehave ajakirja olemasolust. Ja siis ma sirvisin mingit siukest blogi nagu seda on http://blog.philthy.us/ ja seal 5 päeva tagasi räägiti et mingi muusik nagu Santgold on uuel Missbehave kaanel ja kõik on väga khuul. ja no kaane kujundus ja kõik muu pani kohe otsima et miskeskusmida ja võibolla väärib see ajakiri tellimist way enam kui mingi wallpaper ja muu stuff mille numbritel ma enam vahet eiteegi.
AAaaaga cover galleris leidsin ma ainult mingi 7 numbrit niiet maailma kõigerohkem ajast maast värk polegi. Kogu teema jätab küll väga naisteka mulje aga mulle naised meeldivad ja selles suhtes on hea vaadata ilusaid ilusti riides meigitud naisi, meil pesitsevatele NaistegaKaantelAjakirjade mittevägatuusa maailma kõrvalt.
Endast siis kirjutab Ajakirja kruu, et neile meeldib et urban kultuur nii tuus on Ja nad on multifunktsionaalsed, noored, inteligentsed ja seksikad pihvid jne. Nu tegelt sellisel juhul ma jääks esikaanele ootama ka mõnda meest näiteks, oleks kõvv. Päris oma hinge veel sellele ajakirjale maha ei müü aga kuskilt mõne numbri võiks saada. Ja eks kahjuksausaltöeldes NYCi donwtown gossip meile midagi ei tähenda. Aga ilus kodukas on neil ka ja laiendame silmaringi. Mõnus et see on nagu mingis blogivormis tehtud ja selline niiöelda tarbitav.

yoshito moepildikesed


Kuna ma juba eelnevalt hakkasin jaapani asjadest plämmima, meenus mulle kohe yoshito. Ma ei
tea täpselt kas see on kunstnik või on see stiil, aga kunagi oli üks joonistustega sellenimeline moeblogi ja siiani ilmuvad danbooru saidile vahest tema joonistused. Minujaoks pole see nagu kõige uusim asi, aga tuus on kindlasti. Tohutult tahaks et oleks igavene kevad ja kuidagi.. nende joonistustega seoses on selline lugu, et tahaks kas neid riideid selga panna või neid tüdrukuid panna.

manuush on tuus
Leidsin sellise värgi nagu Manoush. Tegu on mingite disainertädidega kes teevad ilusaid asju. Ausaltöeldes päris kõike sealt endale selga ei topiks, kuid kuid kuid. On väga ilusaid leide. Ja iseenesest mis meele heaks teeb on selline pehmus ja heleroosa jaapanlik mullilisus mis juba tükiks ajaks on moemaailmas asendunud halli-lilla vaimustusega. Aga üldiselt on teema selles et megapalju litreid ja lateksit miskitakse etnolike nunnude heledate toonide ja pitsidega ja vastupidi. Kuigi õues on rõvekülm ja idee järgi peaks mõtlema hoopis sellele kust leida mingi korralik soe kasukas ja müts mida pole seljas igal teisel ahvil. Lehekülg on mudu siin.
Täna Kaubamajas mingid piffid minu kõrval proovisid just ka mütse ja üks ütles teisele et "ainus müts mis mulle kunagi on sobinud oli mu mingi teise sõbranna kapis ää". Ja tegelikult seinses tema probleem hoopis kusagil milleski mis oli seotud näopiirkonnaga, kuid kohati oli tal õigus, mütsivalik meie poodides on suht taandarenenud.

Mehed tänaval

Väljamaal näevad mehed tänaval tänavu veidi teistmoodi välja kui meil. Täna oli hessburgeris oma 5 poissi kaabudega, nendest 4 olid vinnilised väiksed pubekad ja kaabud meenutasid pigem õlekübaraid. Tekkis küsimus, kas nemad tahavad välja näha meie moodi, või meie tahame välja näha nende moodi. Igastahes kuskilt peab otsima lohutust endale selles osas, et see kuivõrd tuus on kollane skinny jeans oleneb selle kandjast jne Aga noh tagasi meeste juurde. men.style.com on kasulik koht ja ma just avastasin et see on hakanud kajastama ka tänavamoodi, suht tuus. Muide ühel klemmil ongi ennist mainitud saiborgprillid peas. Ja see pole mingi kokkusattumus, see on nagu toutali okei.

Prillid

Väga uus ja tuus sündmus on see, et avastasin ebayst ühe poe kust saab ligi kokku niivisi 200 krooniga endale koju eriti hulle prille. Vähem hulle ka. Aga hind ja postikulu on super cheap-o ja ma juba forever ootan et keegi kellel oleks ebay kasutaja aitaks mul neid tellida ja saaks kord olla Tallinna tänavail cyber-Lolitana. Eriti huvitav kokkusattumus on ka see, et leid sattus mu ette päeval mil vaatasin oma msni listi kus 3 ikooni järjest omasid pilte mustade raybannidega moludega. Investeerige stiili mitte meinstriimi. Aga ka black-reibannidel pole midagi viga, kuiet leierdatus ja no lihtsalt eiviitsi neid hetkel tolereerida. Märksõnaks "iga teine ahv". Midagi muud saaks siis siit (otsida sunglasses & glasses alt) : Fatal Impact ebay poeke.